Ogólnopolska Pielgrzymka Szafarzy do Loretto k. Wyszkowa

Na 19 czerwca 2021 r. zaplanowana jest X Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz ich duszpasterzy do Loretto k. Wyszkowa.

Organizatorzy na stronie www.praskaLSO.pl informują, że ze względów epidemicznych zapraszają tylko reprezentację 10 szafarzy z danej diecezji oraz księdza, odpowiedzialnego za szafarzy.

Ze względów organizacyjnych prosimy nadzwyczajnych szafarzy oraz księży, którzy podjęli decyzję, by uczestniczyć w pielgrzymce, o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.praskaLSO.pl/pielgrzymka. Zgłoszenie pozwoli organizatorom na przygotowanie odpowiedniej ilości porcji obiadowych. Ostateczny termin zapisów mija 11 czerwca 2021.

Program pielgrzymki:
10:15 – recepcja
10:30 – konferencja wprowadzająca
11:15 – przygotowanie do Eucharystii
11:30 – Msza Święta
13:15 – posiłek (zapewniają gospodarze) + indywidualne zwiedzanie sanktuarium
14:20 – konferencja
15:00 – adoracja i koronka do Miłosierdzia Bożego
15:30 – rozesłanie

Więcej informacji o pielgrzymce na: www.praskaLSO.pl oraz nadzwyczajniszafarze.pl
Strona internetowa sanktuarium: www.loretto.pl
Koordynacja pielgrzymki: ks. Krzysztof Ora (tel. 609 830 588)