Mamy nowego opiekuna!

ks. Przemek Janicki

Podczas obchodów Jubileuszu 50-lecia diecezji zielonogórsko-gorzowskiej w Rokitnie dnia 18 czerwca 2024 otrzymaliśmy wiadomość, że nowym Opiekunem Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej w naszej diecezji został mianowany ks. Przemysław Janicki (obecnie administrator a od 1 sierpnia 2024 proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Łagowie Lubuskim).

Księdzu Przemkowi gratulujemy mianowania, a dotychczasowemu opiekunowi szafarzy, ks. Zbigniewowi Kobusowi składamy serdeczne podziękowania za wieloletni trud i poświęcony czas wkładany w duszpasterskie prowadzenie nas do Boga.

Jednocześnie ks. Przemek zaproponował trzy terminy rekolekcji dla szafarzy, które odbędą się jeszcze w tym roku w ośrodku rekolekcyjnym w Łagowie:

• 25-27 października 2024,
  • 22-24 listopada 2024,
  • 6-8 grudnia 2024.

Zdjęcie: Krzysztof Król (Gość Niedzielny)